Способи оплати:

  • післяплату (оплата при отриманні) у відділенні Нової Пошти;
  • передплата на картку : оплата рахунку в будь-якому відділенні Приватбанку (переказ на картку). Сплатити можна й іншим зручним для Вас способом — за попередньою домовленістю з менеджером.

Вартість доставки:

Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника (Нова пошта). Для замовлень від 5000 грн усі витрати на доставку Нової пошти оплачуються відправником (нашим магазином), крім послуги за зберігання вантажу більше 5-ти робочих днів у відділенні Нової пошти. Для замовлень менше 5000 грн. покупець самостійно оплачує витрати на доставку у відділенні Нової пошти.

Відправлення замовлень з понеділка по п’ятницю, що надійшли до 11-00, здійснюється в цей же день, пізніші замовлення відправляються на наступний робочий день. Замовлення оформлені в суботу до 11:00 відправляються того ж дня, пізніші у понеділок. Через війну і незалежних від нас обставин (тривоги, обстріли) можливі затримки – 1-3 дня. Термін доставки по Україні, як правило, 1-2 робочі дні, у віддалені куточки нашої країни терміни доставки можуть бути більшими.

Найбільш популярний спосіб оплати товару – оплата при отриманні . Такий спосіб доставки є гарантією отримання товару. У цьому випадку Ви можете перевірити відповідність змісту посилки на Ваше замовлення та отримати товар при передачі грошей.

Рекомендований спосіб оплати та доставки – Нова Пошта (сайт). Це найбільш швидкий та надійний спосіб отримати обраний товар. Відправлення здійснюється на найближчий склад компанії. Для цього на сайті транспортної компанії перегляньте список усіх складів у Вашому місті та виберіть той, де Вам найпростіше буде отримати товар та вкажіть це у примітці до замовлення.

Після відправки товару Вам повідомлять телефоном номер декларації та дату прибуття вантажу на склад компанії до Вашого міста. Як правило, надходить СМС повідомлення у момент прибуття товару на склад. З документом, що підтверджує особу (паспорт чи права) та номером декларації, необхідно прийти на склад транспортної компанії у своєму місті.

Як правило, відправка товару проводиться наступного дня після надходження замовлення (при оплаті післяплатою) або наступного дня після надходження грошей у робочі дні тижня. Якщо є можливість, ми відправляємо товар у день замовлення – уточніть у менеджера при замовленні можливість надсилання у день замовлення.