BioTech USA – це компанія, яка займається виробництвом спортивних добавок. Вона існує на ринку вже понад двадцять років. За цей великий період компанія зайняла лідируючі позиції. Вона позиціонує себе як виробник спортивного харчування найвищої якості. BioTech USA розпочала свою діяльність у 1999 році. Окрім постійного виробничого та технологічного прогресу, компанія почала виробляти спортивні добавки в країнах Європи у зв’язку зі збільшенням попитів на продукцію. Фірмою було засновано величезний європейський гіпермаркет добавок для спорту, його розміри набагато більші за ті, які були спочатку заплановані. Головною причиною успіху є довіра користувачів. Безліч спортсменів – любителів, бодібілдерів, атлетів підтримують високе становище фірми BioTech USA у понад 44 країнах у всьому світі. Головним принципом BioTech USA є інноваційність.

Технологічне вдосконалення та безперервна робота дали можливість спеціалістам компанії BioTech USA створювати добавки професійного рівня. BioTech USA – одна з найбільших дослідницьких баз, що відповідає світовим стандартам. Інженери компанії працюють виключно у рамках наукового сучасного підходу. Виробляють найпросунутіші добавки для спорту. Основним законом є висока якість, таким чином, на ринок надходять лише добавки для спорту найвищої якості. BioTech USA – це чудові та зручні упаковки, прогресивність, високі технології. Відмінними рисами спортивних добавок компанії BioTechUSA є висока якість та цінність. А також високий контроль та цілком доступні ціни.

Результатами роботи цієї фірми є унікальні суміші, кілька патентів, великий вибір першокласних добавок, функціональні продукти. Метою фірми є задоволення кожного клієнта. А це стимулює виробництво нових і нових добавок. Продукція, що відповідає найвищим вимогам. Фірма BioTechUSA пропонує до вашої уваги великий вибір різних спортивних добавок, здатних задовольнити будь-які потреби. Це спеціальні добавки з креатином, потужні жироспалювачі, амінокислоти, протеїни, вітамінні комплекси, комплексні гейнери та багато чого іншого.